Nasze Szlaki

Jeżeli lubicie podróże,  przygody i  mroczne opowieści wyciągnięte z pożółkłych kart historii, to trafiliście pod dobry adres i mamy nadzieję, że zostaniecie tu na dłużej.

Pozwólcie, że się przedstawimy: Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła pasja podróżowania. Na dzień dzisiejszy trzon  ekipy Naszych Szlaków tworzą: Madzia i Piotr (drużyna angielska), oraz Ewa i Michał  z dzieciakami (ekipa polska), często dołączają gościnnie przyjaciele i znajomi.

Nasze Szlaki powstały w roku 2008 jako strona w założeniu mająca na celu dokumentowanie naszych podróży.  Jednak do roku 2016 strona funkcjonowała na pół gwizdka. W końcu jednak nadszedł dzień, kiedy  stwierdziliśmy z Piotrkiem, siedząc przy butelczynie mocniejszego trunku, że  już czas zrobić coś fajnego. W końcu przez tyle lat podróży, mniejszych lub większych, mamy już co nieco do opisania. Tak więc 19 sierpnia 2016 roku, po wielu, wielu miesiącach posuchy pojawił się pierwszy artykuł z Zamku Chojnik.  Od tego momentu już poszło z górki.  Artykuły pojawiają się systematycznie, doszedł dział legend i mitów, poprawiliśmy znacząco zasoby sprzętowe by pokazywać Wam miejsca w jak najlepszej jakości.  Jeżeli jeszcze macie mało, to zapraszamy na nasz facebookowy fanpage a także na nasze konto na Instagramie oraz kanał filmowy na YouTube, gdzie  staramy się umieszczać krótkie treści okraszone co lepszymi fotografiami i filmami.

https://www.facebook.com/naszeszlaki/

https://www.instagram.com/kizewskipiotr/

Tak więc podsumowując, witamy Was bardzo serdecznie na naszym blogu Mamy nadzieję, że każdy kto już tutaj trafił znajdzie dla siebie cos ciekawego. Bezustannie pracujemy nad polepszaniem zawartości, co jakiś czas pojawiają się w naszych głowach nowe pomysły, które staramy się realizować z lepszym lub gorszym skutkiem. Jeżeli macie propozycje odnośnie poprawienia funkcjonowania strony, jeżeli coś się wam podoba albo nie podoba piszcie, bardzo nam to pomoże.

Nasze Szlaki

 Spis Treści