Nasze Szlaki to grono ludzi interesujących się podróżami, historią i fotografią. Na naszym Blogu Podróżniczym opisujemy relacje z wypraw oraz publikujemy fotografie z wyprawami związane.

Staramy się opisywać szczerze i konkretnie rzeczy przez nas widziane, tak by pomogły naszym wyrobić sobie o nich opinie.

W przypadku postów sponsorowanych wszystkie teksty piszemy po dokładnym zapoznaniu się z miejscem lub produktem. Teksty piszemy sami, podobnie jak używane w artykułach fotografie.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu sponsorowanych konkursów, promowaniu miejsc i regionów a także publikacji naszych materiałów w prasie tradycyjnej.

 

Partnerzy Naszych Szlaków


Jesteśmy najsłodszym miejscem w Warszawie oraz Toruniu – miejscem, którego nie można ominąć. Od 6 lat zajmujemy się produkcją ręcznie wytwarzanych cukierków oraz lizaków. W naszych lokalach odwiedzający mogą zobaczyć, w jaki sposób metodą pochodzącą z XVII w., powstają małe słodkie, magicznie kolorowe arcydzieła. Karmelki oraz lizaki tworzymy na oczach widowni, która może zobaczyć jak słodka masa zyskuje cudowny zapach, magiczny kolor oraz fantazyjny kształt. 

 


Sterkowski

Kapelusze chronią nas przed słońcem i deszczem dzięki firmie Sterkowski, producenta wszelkiej maści nakryć głowy.
Firma Sterkowski jest na rynku od roku 1926.

 

 

   


VisitON to baza ofert noclegowych zawierająca propozycje na urlop w Polsce we wszystkich regionach oraz w każdej dostępnej formie.

 


Chojniczanin.pl to gazeta i portal internetowy kierowany przede wszystkim do ludzi aktywnych.

Podążamy za życiem naszych odbiorców, dlatego piszemy o tym, co dzieje się w mieście. Dzielimy się najciekawszymi tematami, tym, co nas zainteresowało, wzruszyło, wywołało emocje i zwróciło naszą i waszą uwagę. Interweniujemy, kiedy nasi czytelnicy mają problem. 

 


 

 

Jako Blog Podróżniczy jesteśmy otwarci na wszelką współpracę

Kontakt z nami możecie nawiązać poprzez pocztę: naszeszlaki@gmail.com
Nim jednak to zrobicie zapraszamy do działu FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Zapraszamy też na nasze portale społecznościowe gdzie pojawiają się na bieżąco informacje z naszych podróży.
Działa też nasz kanał na YouTube.