Nasze Szlaki Kontakt

Jeżeli tak jak my lubicie podróże, szeroko pojętą turystykę, wędrówki dalekie i te całkiem bliskie to świetnie trafiliście. Jeżeli dodacie do tego fotografie zrobione podczas wypraw oraz zasłyszane opowieści i legendy z odwiedzanych miejsc, będziecie mieli dokładny obraz tego co chcemy Wam zaoferować na naszym portalu.
Pozwólcie, że się przedstawimy: Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła pasja podróżowania. Na dzień dzisiejszy trzon  ekipy Naszych Szlaków tworzą: Madzia i Piotr (drużyna angielska), oraz Ewa i Michał  z dzieciakami (ekipa polska), często dołączają gościnnie przyjaciele i znajomi.
W strefie naszych zainteresowań są miejsca bardzo bliskie jak park nieopodal domu czy stare ruiny za miastem. Oczywiście na tym się nie kończy, sięgamy dalej. Zwiedziliśmy wiele miejsc w Europie od Wielkiej Brytanii przez Niemcy, Francję aż do Włoch. Latanie samolotami czy pływanie statkami i promami nie jest nam obce. Odwiedziliśmy wiele wysp, między innymi Kretę w słonecznej Grecji czy Hiszpańskie wyspy Kanaryjskie. Jak to często dzieje się w takich przypadkach nasz apetyt rośnie. Zapuszczamy się coraz dalej aż na drugi koniec świata. Ostatnio pojawiliśmy się w Azji by odwiedzić takie kraje jak Tajlandia, Malezja, Kambodża i Indonezja. 
Czeka na nas reszta świata. Bylibyśmy bardzo szczęśliwi gdybyście zechcieli być z nami podczas kolejnych wyzwań. 

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę.
Kontakt z nami możecie nawiązać poprzez pocztę: naszeszlaki@gmail.com
Nim jednak to zrobicie zapraszamy do działu FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Zapraszamy też na nasze portale społecznościowe gdzie pojawiają się na bieżąco informacje z naszych podróży.
Działa też nasz kanał na YouTube.

Dziękujemy za zainteresowanie Naszymi Szlakami.

Wszelkie prawa zastrzeżone

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Często zadawane pytania:

 • Czy jesteście rodziną?
  Nie. Jesteśmy grupą przyjaciół, Michał i Ewa mieszkają w Polsce a Magda i Piotr w Anglii.
 • Sami organizujecie wyjazdy czy korzystacie z biur podróży?
  Sami organizujemy wyjazdy od pomysłu poprzez planowanie, szukanie hoteli i transportu. Zdarza się w specyficznych warunkach że korzystamy z usług firm organizujących wyjazdy ale raczej dotyczy to transportu.
 • Z jakiego sprzętu fotograficznego korzystacie?
  Ja używam Olympus OM-D E-M10 Mark II z kilkoma obiektywami. Michał fotografuje Olympusem PEN E-PL6 z kilkoma obiektywami Olympusa i Panasonica.  Oboje wcześniej używaliśmy lustrzanek Canon i Samsung ale przegrały z bezlusterkowcami w zawodach na mase i wygodę pstrykania w podróży.
 • Od jak dawna się znacie?
  Śmieszna historia, gdy opowiadamy o tym przy butelce, wszyscy w okół przewracają oczami. Nie wiem dlaczego bo historia jest ciekawa. Poznaliśmy się wiele lat przed pojawieniem się na świecie Marysi i Gosi, będzie ładnych paręnaście lat.
 • Czy Wasza praca związana jest z podróżami?
  Poniekąd. Zawsze gdy jestem w pracy moje myśli podróżują gdzieś daleko 🙂 Na poważnie jednak to niestety nie, w przyszłości mamy nadzieję to zmienić.
 • Skąd bierzecie pieniądze na wyjazdy?
  Z tego samego źródła, z którego inni biorą pieniądze na nowy samochód czy inne przyjemności, oszczędzamy.
 • Jak znajdujecie czas na wyjazdy i jak udaje się Wam to pogodzić z pracą?
  Wszystko jest kwestią organizacji, mam wielkie szczęście gdyż Magda wspaniale sobie z tym radzi. Oczywiście by podróżować daleko i długo trzeba zmienić tryb pracy i trochę inaczej poukładać sobie priorytety. Podróże bliższe, które są równie pasjonujące można po pewnych przygotowaniach sprytnie wcisnąć w czas życia codziennego.
  Będziemy starali się poruszyć ten temat w dziale z poradami podróżniczymi Magdy.
 • Jaki sprzęt elektroniczny zabieracie z sobą w drogę?
  Dla mnie najważniejszy jest telefon. Nie chodzi o możliwość dodzwonienia się gdziekolwiek ale o możliwości jakie posiadają współczesne smartphony, najważniejsze z nich to aktualne mapy zawsze i wszędzie, aparat fotograficzny i kamera zawsze pod ręką. Poza telefonem oczywiście aparat fotograficzny i laptop. O sprzęcie napiszemy w dziale Porady Podróżnicze.


 • [foogallery id=”11030″]