Witam i przepraszam za spóźnienie z tapetą na październik. Podczas naszej wyprawy czas płata nam psikusy, raz jest go za mało by choćby przygotować tapetę lub odpowiedzieć na komentarze. Innym razem mamy go w nadmiarze i moglibyśmy pisać artykuł za artykułem, co też od czasu do czasu robimy jak zapewne zauważyliście.

W tym miesiącu na ekranach Waszych komputerów jak i naszych oczywiście 🙂 zagości fotografia zrobiona na tajlandzkiej wyspie Phangan w zatoce Salad Beach. 
Jest to jedno z piękniejszych miejsca w jakich byliśmy, dlatego też postanowiliśmy zostać tu na całe dwa tygodnie nim wyruszymy do Kambodży.

Wyspa jest dość dziewicza z niewielką infrastrukturą turystyczną, bez wielkich hoteli i ośrodków wczasowych. Nie ma nawet komunikacji miejskiej co znaczy, że transportem zajmują się mieszkańcy wyspy.
Zatoka nad którą mieszkamy posiada podobno jedne z piękniejszych plaż na wyspie, czy tak jest jeszcze nie wiemy ale sprawdzimy.

 

Wyspa dawniej pełniła podobną rolę jak filmowa Tortuga w Piratach z Karaibów, a dziś sławna jest z comiesięcznych wielkich imprez Full Moon Party, następna pełnia księżyca już za tydzień więc życzcie nam dobrej zabawy 🙂

Do pobrania również tapeta bez kalendarza.


Pliki do pobrania – 1920×1080

Tapeta z kalendarzem
Tapeta bez kalendarza