Tapeta z wyspy Phangan

Witam i przepraszam za spóźnienie z tapetą na październik. Podczas naszej wyprawy czas płata nam psikusy, raz jest go za mało by choćby przygotować tapetę lub odpowiedzieć na komentarze. Innym razem mamy go w nadmiarze i moglibyśmy pisać artykuł za artykułem, co też od czasu do czasu robimy jak zapewne zauważyliście.

W tym miesiącu na ekranach Waszych komputerów jak i naszych oczywiście 🙂 zagości fotografia zrobiona na tajlandzkiej wyspie Phangan w zatoce Salad Beach. 
Jest to jedno z piękniejszych miejsca w jakich byliśmy, dlatego też postanowiliśmy zostać tu na całe dwa tygodnie nim wyruszymy do Kambodży.
Wyspa jest dość dziewicza z niewielką infrastrukturą turystyczną, bez wielkich hoteli i ośrodków wczasowych. Nie ma nawet komunikacji miejskiej co znaczy, że transportem zajmują się mieszkańcy wyspy.
Zatoka nad którą mieszkamy posiada podobno jedne z piękniejszych plaż na wyspie, czy tak jest jeszcze nie wiemy ale sprawdzimy.
Wyspa dawniej pełniła podobną rolę jak filmowa Tortuga w Piratach z Karaibów, a dziś sławna jest z comiesięcznych wielkich imprez Full Moon Party, następna pełnia księżyca już za tydzień więc życzcie nam dobrej zabawy 🙂

Do pobrania również tapeta bez kalendarza.

Pliki do pobrania – 1920×1080

Tapeta z kalendarzem
Tapeta bez kalendarza

 

 

Piotr Kiżewski, autor artykułów, fotograf , Nasze Szlaki
Z całych sił podróżnik. Autor artykułów i zdjęć dla bloga podróżniczego Nasze Szlaki. Z zamiłowania fotograf i łowca przygód.

10 thoughts on “Tapeta z wyspy Phangan”

  1. Zdjęcie wydaje się nierzeczywiste, oczywiście nie oskarżam Was o przerabianie fotografii, tylko to że wybraliście niesamowite miejsce na to zdjęcie.

  2. Już mam ją na ekranie a to za sprawą mojej dziewczyny dzieki ! Osobiście wolę tą waszą tapetę z Egiptu ale nie miałem nic do gadania.

  3. Sporo Azji się pojawiło na tym blogu. Tapeta muszę przyznać bardzo ładna choć przydałyby się też inne wymiary nie każdy używa FHD są już ekrany 4k i sporo mniejszych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *