tapeta-ekran-komputer-fulhd-zachód-słońca-tajlandia-wyspa

Tapeta z wyspy Phangan

Witam i przepraszam za spóźnienie z tapetą na październik. Podczas naszej wyprawy czas płata nam psikusy, raz jest go za mało by choćby przygotować tapetę lub odpowiedzieć na komentarze. Innym razem mamy go w nadmiarze i moglibyśmy pisać artykuł za artykułem, co też od czasu do czasu robimy jak zapewne zauważyliście.

W tym miesiącu na ekranach Waszych komputerów jak i naszych oczywiście 🙂 zagości fotografia zrobiona na tajlandzkiej wyspie Phangan w zatoce Salad Beach. 
Jest to jedno z piękniejszych miejsca w jakich byliśmy, dlatego też postanowiliśmy zostać tu na całe dwa tygodnie nim wyruszymy do Kambodży.
Wyspa jest dość dziewicza z niewielką infrastrukturą turystyczną, bez wielkich hoteli i ośrodków wczasowych. Nie ma nawet komunikacji miejskiej co znaczy, że transportem zajmują się mieszkańcy wyspy.
Zatoka nad którą mieszkamy posiada podobno jedne z piękniejszych plaż na wyspie, czy tak jest jeszcze nie wiemy ale sprawdzimy.
Wyspa dawniej pełniła podobną rolę jak filmowa Tortuga w Piratach z Karaibów, a dziś sławna jest z comiesięcznych wielkich imprez Full Moon Party, następna pełnia księżyca już za tydzień więc życzcie nam dobrej zabawy 🙂

Do pobrania również tapeta bez kalendarza.

Pliki do pobrania – 1920×1080

Tapeta z kalendarzem
Tapeta bez kalendarza


Tapety na blogu podróżniczym Nasze Szlaki

Pomysł na tapety podróżnicze pojawił się w roku 2017 gdzieś na jego początku. Z tego co pamiętam Michał wpadł na pomysł by najciekawsze fotografie z odwiedzanych przez nas miejsc udostępniać jako tapety w konkretnych miesiącach. Dziś pomysł sprawdził się znakomicie i od wielu już miesięcy blog podróżniczy Nasze Szlaki daje Wam możliwość darmowego ściągania tapet na ekrany waszych komputerów. 
Z materiału jaki uzbierał się podczas naszych wyjazdów powstało wiele ciekawych tapet. W naszej galerii jest specjalny dział, który proponuję odwiedzić i znaleźć coś dla siebie. Wszystkie pliki są i zawsze będą darmowe do wykorzystania nie komercyjnego. 
Jeżeli nasze prace podobają się wam na tyle by mogły być przez Was wykorzystane w celach komercyjnych prosimy o kontakt do nas pod adres naszeszlaki@gamil.com
Będziemy też wdzięczni za Wasze propozycje przyszłych tapet, które mogły by powstać ze zdjęć dostępnych w pozostałych naszych galeriach.

Zachęcamy, bez konieczności występowania o zgodę, do tworzenia odnośników w postaci hiperłączy (linków) do strony www.naszeszlaki.pl lub jej podstron, w sposób nie pozostawiający wątpliwości co do ich pochodzenia. Nie jest dopuszczalne ustanawianie wskazań (linków) na stronę www.naszeszlaki.pl lub jej podstrony, jeżeli opis, kontekst czy sposób umieszczenia linku mógłby wprowadzać w błąd, przedstawiał serwis w niekorzystnym świetle lub naruszał dobre imię bądź inne prawem chronione dobra właściciela lub osób trzecich. Nie jest dopuszczalne umieszczanie linków na stronach naruszających prawo, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje.

Jak wygląda proces wyboru zdjęcia na tapetę

Nie jest to skomplikowane, wręcz trywialne. W trakcie miesiąca z powstających artykułów każdy z naszego zespołu ma prawo wybrać jedną lub kilka fotografii. Następnie pod koniec miesiąca z wybranej garści zdjęć wybieramy tą najciekawszą, wiążącą się z najfajniejszym wydarzeniem.
Często jednak na ostateczną decyzję ma wpływ jedna osoba czyli ja. Wiąże się to z tym iż to właśnie ja odpowiedzialny jestem za graficzny wystrój wnętrz na Naszych Szlakach. Jest to spora odpowiedzialność ale jednocześnie daje mi to możliwość powiedzenia ostatniego słowa.

Jak ściągać tapety

W nowszych wpisach z tapetami na końcu artykułu są dwa odnośniki “Pliki do pobrania”. Zarówno jeżeli chodzi o tapetę z kalendarzem jak i tą na której jest jedynie nasze logo. Po kliknięciu któregoś z nich plik z tapetą zostanie zapisany w waszym katalogu “Pobierane pliki”.
We wcześniejszych wpisach gdzie nie ma skrótów do pobierania tapet, proszę kliknąć na tapetę i gdy ta wyświetli się na ekranie w pełnej wielkości i kliknąć prawym przyciskiem. Z menu jakie się pojawi wystarczy wybrać “Zapisz zdjęcie” i wskazać gdzie plik ma zostać zapisany. To tyle, proste prawda?
Jeżeli chodzi o prawa autorskie pozostałych materiałów graficznych i tekstowych prosimy odwiedzić stronę z opisem zastrzeżonych praw autorskich.
Życzymy przyjemnego korzystania z udostępnianych przez nas tapet na Wasze komputery.


 

10 thoughts on “Tapeta z wyspy Phangan”

  1. Zdjęcie wydaje się nierzeczywiste, oczywiście nie oskarżam Was o przerabianie fotografii, tylko to że wybraliście niesamowite miejsce na to zdjęcie.

  2. Już mam ją na ekranie a to za sprawą mojej dziewczyny dzieki ! Osobiście wolę tą waszą tapetę z Egiptu ale nie miałem nic do gadania.

  3. Sporo Azji się pojawiło na tym blogu. Tapeta muszę przyznać bardzo ładna choć przydałyby się też inne wymiary nie każdy używa FHD są już ekrany 4k i sporo mniejszych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *